Bleach OtherWorld PBF
Regulamin odnośnie eventów - Wersja do druku

+- Bleach OtherWorld PBF (http://www.bleachow.eu)
+-- Dział: Organizacja (/forum-3.html)
+--- Dział: Regulaminy (/forum-11.html)
+--- Wątek: Regulamin odnośnie eventów (/thread-750.html)Regulamin odnośnie eventów - Roy Mustang - 02-04-2015 17:03

Jeśli prowadzisz misję, zapewne zdajesz sobie sprawę, jakie brzemię właśnie dźwignąłeś na swoje plecy i za co od teraz jesteś odpowiedzialny.

1. Zanim zaczniesz, spójrz sobie dokładnie w kalendarz i na spokojnie zastanów się, czy aby na pewno masz czas prowadzić misję, by nagle nie wyskoczyć z czymś w połowie. Jeśli co chwilę jesteś czymś zawalony i nie masz czasu, to najlepiej w ogóle się za to nie zabieraj. Oczywiście nie sposób przewidzieć wypadków losowych, ale te raczej nie zdarzają się często i są zawsze rozpatrywane indywidualnie.
2. W przypadku nieodpisywania któregoś z graczy, sam decydujesz, ile dajesz mu (lub im) czasu na odpis. Natomiast jeśli ty znikniesz na więcej, niż 7 - 9 dni, Twoja misja jest już kandydatem do oddelegowania na boczny tor fabularny. W takim przypadku nagrody przyznaje admin, najczęściej według określonego schematu.
3. Misja poddana operacji "time-skipa" nie może zostać z powrotem przywrócona do normalnego biegu wydarzeń na forum, a osoby, które dalej w niej uczestniczą mogą ją dokończyć dla własnej satysfakcji lub w celu zdobycia jakiejś nagrody (decyzja GM'a po konsultacji z adminem) po powrocie prowadzącego.
4. Jeśli musisz koniecznie zniknąć z forum na dłuższy czas, niezależnie, czy jesteś zwykłym graczem, czy prowadzisz misję, pamiętaj, że w "Ogłoszeniach" znajdziesz temat "Usprawiedliwienia". Należy tam napisać koniecznie, kiedy Cię nie będzie, a powód jest już mniej ważny, ponieważ i tak tego nie sprawdzimy z oczywistych przyczyn (choć mile widziany). Oszczędzi to GM'owi lub graczom niepotrzebnego czekania na Twoje posty.
5. Za nagminne łamanie wyżej wymienionych reguł karą będą ostrzeżenia.
6. Wszelkie pytania w sprawie misji, lub zażalenia na któregoś z GM, kieruj Prywatnymi wiadomościami do jednego z dwóch adminów: Skye, Kuwabara Kazuma.

Jesse Walker napisał(a):O co mi chodzi? O trochę umiaru! Czy faktycznie muszę robić tego NPC-20LVL, czy faktycznie muszę robić oddział dziesięciu Fullbringerów "18LVL EACH", czy faktycznie muszę sprowadzać zagładę na ludzi - robić taki rozmach - którego już nie da się zamieć pod dywan? Efekty filmu nie zrobią, tak jak rozmach nie zbuduje eventu! *drop the mic* Uśmiech