Bleach OtherWorld PBF
Mieszkanie w jednym z bloków - Wersja do druku

+- Bleach OtherWorld PBF (http://www.bleachow.eu)
+-- Dział: Świat Żywych (/forum-6.html)
+--- Dział: Tokio (/forum-20.html)
+---- Dział: Wschodnie okręgi (/forum-45.html)
+---- Wątek: Mieszkanie w jednym z bloków (/thread-197.html)Mieszkanie w jednym z bloków - Genko - 02-09-2012 15:27

Jest to proste mieszkanko, podzielone na 7 pomieszczeń. Pierwszym z nich, do którego wchodzi się zaraz po otwarciu drzwi, jest korytarz. Znajduje się tu jedna wielka szafa z lustrem. W szafie znajdują się kurtki oraz buty. Sam korytarz jest dość długi, bo ma 5 metrów długości. Na samym końcu korytarza znajdują się dwa pomieszczenia. Jedno zajmuje toaleta, co czyni to lokum najmniejszym spośród wszystkich, które znajdują się w mieszkaniu. Drzwi obok prowadzą do większej części łazienki, gdzie znajduje się wanna oraz umywalka. Nie ma tutaj pralki, dlatego pranie trzeba zanosić do miejskiej pralni, a następnie na ostatnie piętro bloku, gdzie znajdowała się przestronna suszarnia. Wychodząc z łazienki, po lewej stronie były dwa pomieszczenia, które oddzielały dwa metry ściany. Były to sypialnie, które należały kolejno do Kojiego i Genko. Po prawej stronie w takiej samej odległości od siebie znalazły się dwa inne pomieszczenia. To najbliżej łazienki było przeznaczone na salon, w którym znajdowało się miejsce do siedzenia, stół, telewizor, szafki z książkami i drobiazgami. Drugi pokój, znajdujący się bliżej drzwi wyjściowych, to kuchnia, w której znajduje się lodówka, piekarnik, szafki z naczyniami i sztućcami, a także stół, który przeznaczony jest do jedzenia posiłków.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~​~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~​

Minął niecały tydzień, nim ktoś wrócił do tego mieszkania. Koji oraz Genko weszli, jak gdyby nic się nie wydarzyło. Ich miny nie zdradzały za wiele, jednakże w sercach plątały się mieszane uczucia na temat tego, co się stało. Kuzyn nie raz rozmawiał z młodzieńcem, chcąc go pocieszyć, jednak nie był do końca pewien, czy mu się to udało, czy może poległ w tej kwestii.
- Idę się przespać - Rzekł, ruszając od razu do swojego pokoju, zdejmując tylko bluzę i buty. Kiedy drzwi od jego sypialni zatrzasnęły się za nim, chłopak skierował się do pokoju. Niedawno opanował swoje moce, walczył z Arrancarem i teraz ma o tym wszystkim zapomnieć? Nie, nie umiał. Straciłem ją raz na zawsze... - Pomyślał, wchodząc do swojego pokoju. Długo myślał nad tym, co powinien uczynić po powrocie do domu. Do szkoły nie wrócę. Może powinienem się przejść? - Spojrzał przez okno na okolicę. Znajdował się na prawie ostatnim piętrze, dzięki czemu miał stąd doskonały widok na okolicę.
Po przesiedzianych dwudziestu minutach wstał, powoli kierując się do wyjścia z pokoju, a następnie do wyjścia z mieszkania. Musiał odetchnąć świeżym powietrzem, musi spróbować zapomnieć o wydarzeniach ostatnich dni.

[z/t]