Bleach OtherWorld PBF
When Darkness Shines Brightest - Wersja do druku

+- Bleach OtherWorld PBF (http://www.bleachow.eu)
+-- Dział: Organizacja (/forum-3.html)
+--- Dział: Zapisy na Eventy (/forum-14.html)
+--- Wątek: When Darkness Shines Brightest (/thread-1611.html)

When Darkness Shines Brightest - Bezimienna - 29-02-2020 09:40

When Darkness Shines Brightest

It's all in your mind and it's fighting you
Arm yourself, a storm is coming
Well, kid, what you gonna do now?
It's your reflection looking back to pull you down.
So are you gonna die today or make it out alive?
You gotta conquer the monster in your head and then you'll fly.

W labolatoriach i biurach II Dywizji panowało większe niż zwykle poruszenie. Nie było wątpliwości, że zmagają się przede wszystkim z technologią, bronią dalekiego zasięgu. Właśnie na nich padnie więc próba rozwiązania lub chociażby próby sformułowania różnorakich teorii, które miały być weryfikowane w praktyce. Ważnym obiektem stał się również Zanpaktou przyniesiony z miejsca ostatniej akcji przez jednego z wysłanych tam shinigami. Udało się nawiązać kontakt z duchem go zamieszkującym, a który ostatnio pod wpływem sygnału z broni zwrócił się przeciwko Shinigami. Po długich rozmowach zgodził się on na ingerencję operacyjną, celem zainstalowania w nim urządzenia, które potencjalnie miało pomóc zachować mu pełną świadomość w przypadku powtórzenia się sytuacji. Był to jednak prototyp, nie było ani pewności co do jego działania, ani co do tego, że jest w pełni bezpieczny. Pozostawało jedynie wierzyć w to, że w sytuacji podbramkowej będzie miało się po swojej stronie sojusznika, a nie kolejnego wroga.

Co do samej broni: Z raportu wynikało, iż jest ona w stanie wysyłać jednorodną, bardzo szeroką wiązkę Reiatsu w danym kierunku, która przede wszystkim wpływa na duchy Zanpaktou. Odnotowaliśmy jeden przypadek, gdzie wiązka miała wpływ również na samego Shinigami, jednakże po jego przebadaniu nie dostrzegliśmy żadnych nieprawidłowości. Z samego faktu, iż anomalia ta ma formę wiązki, którą da się sterować, pochodzi hipoteza, iż mamy do czynienia z bronią, tym samym kimś, kto nią steruje i zbudował. Zwykła anomalia roznosiłaby się najprawdopodobniej w postaci pola rozchodzącego się na wszystkie strony. Trudno również domyślać się, z jakim typem broni mamy do czynienia. Nikt wcześniej nie zbudował czegoś takiego. Trudno nawet ocenić, jak ktoś zmusił energię duchową do przemieszczania się na tak ogromny dystans, jednocześnie zachowując nad nią pełną kontrolę w tak specyficzny sposób. Z tego powodu mało prawdopodobną opcją jest nie korzystanie z technologii do osiągnięcia tego celu.

Wiemy jedno. Jeżeli ktokolwiek, kto siedzi po drugiej stronie skieruje tą wiązkę w stronę Seiretei, naszym głównym problemem będziemy... my sami.

Zanim przejdziemy do samych zapisów, technicznie kilka spraw:

- Event ten może mieć tymczasowe, odkręcalne konsekwencje na moce postaci, które mogą potrwać również po jego zakończeniu.

- Będzie obowiązywał klasyczny format czasowy w formie 72h na odpis. W praktyce wygląda to tak, że liczę trzy pełne doby od następnego dnia po moim odpisie (Przykładowo, jeżeli odpiszę 9tego, 72h zaczynają się od północy 10tego, tym samym zawsze kończą się wraz z końcem dnia.) Będę się tego starał trzymać mocniej niż zwykle, gdyż wszyscy wiemy, że zwłoka na sesjach i ich rozwlekanie po prostu je zabija i nikomu się potem nic nie chce. Jeżeli ktoś nie będzie miał solidnego powodu na brak odpisu, należy liczyć się z tym, że jego postać będzie po prostu skipowała kolejkę w najbardziej pasywny sposób, w jaki będzie się tylko logicznie dało (Nikomu nagle nie wyparuje mózg i nie zacznie zapominać unikać, ale na przykład nie użyje żadnego Kido ani techniki do osłony).

- Byłbym wdzięczny, gdyby wszystkie nieścisłości lub wątpliwości co do sesji czy mojego prowadzenia próbować rozwiązywać na boku, w PW lub na Discordzie. Jeżeli problemu nie uda się rozwiązać w tym miejscu, będziemy myśleć co robimy dalej. Spróbujmy po prostu potencjalnie nie zepsuć atmosfery jakąś głupotą czy niedopowiedzeniem. (Jestem prawie pewny, że nie będziemy musieli z tego korzystać.)

- Orientacyjnie, na event planuję wziąć 8 graczy WYŁĄCZNIE Z SOUL SOCIETY.

Lista chętnych/uczestników:
- Souma Ishikawa (Kontynuacja wątku wprowadzającego do eventu)
- Mina Araki (Kontynuacja wątku wprowadzającego do eventu)
- Musashi (Razem z Renshu obiecałem im poprowadzić sesję, którą następnie anulowałem, by móc skupić się na evencie, obiecując im miejsca w ramach zadośćuczynienia)
- Renshu
- Madara
- Tsukuyo
- Sachi
- Chester

Ukryta informacja dla administratora
Spoiler: Chujowy, ale reliable sposób na robienie notatek. Ić stont.

RE: When Darkness Shines Brightest - Vash - 29-02-2020 09:59

Poproszę zapisać Madarę. W końcu chłop trochę rozprostuje kości Duży uśmiech

RE: When Darkness Shines Brightest - Skye - 29-02-2020 12:38

To dopisz też Tsukuyo Język

RE: When Darkness Shines Brightest - Ryuichi Kagawa - 29-02-2020 16:07

Zapisz Sachi'ego.

RE: When Darkness Shines Brightest - Chester - 29-02-2020 16:46

Jak skończę event Roya, to możesz mnie zapisać.

RE: When Darkness Shines Brightest - Bezimienna - 29-02-2020 16:57

Zamykam więc zapisy, mamy komplet.

RE: When Darkness Shines Brightest - Bezimienna - 18-03-2020 10:43

Zakładam, że w przeciągu najbliższych dni zaczną pojawiać się wpisy rozpoczynające eventy dla każdej z postaci, które biorą w nim udział. Nie zaczynajcie nowych sesji już, zaczynamy event lada moment.

RE: When Darkness Shines Brightest - Vash - 26-03-2020 21:04

Przepraszam, że w tak późnej fazie zapisów z tym wyjeżdżam, ale mam więcej czasu na myślenie i tak sobie dumam nad Madarą. Doszedłem do wniosku, że chciałbym ruszyć nim jakąś sesję z nastawieniem na rozwój jego fabuły. Dlatego, chciałbym zrezygnować z udziału w evencie. Jeszcze raz przepraszam i życzę wszystkim udanej zabawy Uśmiech

RE: When Darkness Shines Brightest - Bezimienna - 03-04-2020 14:08

Wybaczcie, z powodu zapierdolu w życiu osobistym, który nie wiem do końca kiedy się skończy, póki co "zwalniam" wszystkie postaci które miały iść na event. Zapisy pozostają w mocy, po prostu wybierzemy inny moment na rozpoczęcie tego.

RE: When Darkness Shines Brightest - Bezimienna - 15-04-2020 14:30

Widząc, że ludzie raczej czekają, a ja w sumie nie mam chyba już nic więcej do "wyplanowania" niż to, co mam do tej pory, zaczynamy event.

Do każdej osoby biorącej udział dotrze wiadomość na PW (Na konta postaci biorących udział w evencie, tak będzie mi prościej) z wprowadzeniem i dalszymi instrukcjami, jako, iż będziecie zaczynali w różnych punktach w Soul Society.