Shoutbox - mobilna wersja
Wróć do strony głównej

[Dzisiaj 09:25] Ryuichi Kagawa: Jutro worldsy, dzisiaj mój odpis w Kyōkai.
[Dzisiaj 09:10] Skye: Jutro ruszają Worldsy! *.*
[Dzisiaj 09:09] Skye: Przy rozbiciu na kilka tematów to też znacznie większy problem i więcej poświęconego czasu przez GM. Że nie wspomnę o sytuacjach, gdy nawet w różnych tematach, każdy wątek musi iść jednym tempem. Nie da się generalizować, ale gdy można pominąć, to trzeba pomijać.
[Dzisiaj 08:38] Yare: "Każdy byłby osobno i problem solved" - sounds good, doesn't work. Charakter niektórych eventów i wątków wymaga obecności kilku postaci w jednym miejscu.
[Dzisiaj 08:30] Oldzik: Ale zanika wtedy ten najciekawszy element interakcji i niekontrolowanego chaosu
[Dzisiaj 08:27] Vash: Tu też pojawia się problem wrzucania kilkunastu postaci do jednego tematu. Każdy byłby osobno i problem solved.
[Dzisiaj 08:26] Vash: Yare nie.oszukujmy się, że takich przypadków nie ma za dużo.
[Wczoraj 22:35] Renshu: a nie było wcześniej takiego tytułu z ucieczką? Duży uśmiech
[Wczoraj 22:21] Ryuichi Kagawa: Jak macie znajomka, to polecam usiąść z nim na 6h i pograć. Naprawdę, świetna produkcja.
[Wczoraj 22:20] Skye: Ło fuck. A Way Out jest mega zajebiste :O
[Wczoraj 22:18] Yare: W kontekście naszych ostatnich bolączek z zamykaniem forum i tym podobnymi sprawami to jest akurat modelowy przykład kolejki, w której nie można pominąć gracza z usprem, bo nie ma logicznego wyjaśnienia na brak reakcji jego postaci. Chyba że posłużyłbym się Złotym Putinem, ale to już inna sprawa.
[Wczoraj 22:15] Yare: Tak wiem, że czekasz na odpowiedź Julki. Nie ma rady, trzeba czekać.
[Wczoraj 22:08] Oldzik: post
[Wczoraj 22:06] Jesse Walker: Może kolejka was zmobilizuje: Fuyuko i Chłopaki dowolnie, potem panie z NY, Lena niezależnie
[Wczoraj 21:57] Renshu: więc po prostu chwilkę postoimy bo Keiji ma lekkie problemy.. chyba że masz inne rozwiązanie sytuacji?
[Wczoraj 21:56] Renshu: Yare, ja posta w Hell Games mogę dać PO JULCE, ostatni mój post częściowo wymuszał interakcję z nią, więc nie mogę teraz przejść do innego działania bez rozwiązania tej interakcji, więc przepraszam za opóźnienie w temacie. czekam na Julkę, fabularnie inaczej mi się to kłóci, a dawanie posta przeciągającego czas też nie jest w porządku...
[Wczoraj 21:21] Chester: https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/09/...gFXAaH.jpg
[Wczoraj 20:20] Vash: Na Black Widow nie czekam wogóle. Niech dają WandaVision @.@
[Wczoraj 20:20] Vash: W Polsce w tym roku na pewno nie będzie D+
[Wczoraj 19:38] Ryuichi Kagawa: Niech już odpalą Disney+...
Archiwum